Rozwiązania dla przemysłu

Dostarczamy kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania antyhałasowe dla przemysłu. Podstawą naszego sukcesu jest właściwe rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz gwarantowana skuteczność naszych realizacji.

Rozwiązywanie problemu z hałasem rozpoczynamy od oceny stanu istniejącego. Identyfikujemy źródła hałasu i drgań oraz określamy ich udział w występującym problemie.

Kolejnym etapem naszej pracy jest odpowiedni dobór rozwiązań antyhałasowych. Określamy zalecane wartości redukcji hałasu i w oparciu o nie projektujemy odpowiednie rozwiązania akustyczne. Następnie opracowujemy specyfikację techniczną, uwzględniającą wytyczne dla zaprojektowanych rozwiązań.

Wdrożenie ustalonych rozwiązań pozwala ostatecznie zwalczyć hałas. Celem naszych działań jest połączenie funkcjonalności rozwiązań z ich skutecznością, tak aby spełnić wymagania akustyczne przy jednoczesnej minimalnej ingerencji w proces. Oferujemy:

  • projekt wykonawczy,
  • produkcję,
  • montaż,
  • weryfikację osiągniętych rezultatów akustycznych.

Wspieramy naszych Klientów w każdym z wymienionych etapów oddzielnie lub zapewniamy kompleksową usługę, od analizy do rozwiązania problemu. Nasi specjaliści są zawsze do Państwa dyspozycji, na każdym etapie prezentując i wyjaśniając rezultaty prac.

Obudowy dźwiękochłonno-izolacyjne

Dzięki stosowanej przez nas "karcie doboru obudowy" możemy skonfigurować i zaprojektować obudowę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta.

Więcej

Adaptacje akustyczne

Celem wykonywanych przez nas adaptacji jest zwiększenie chłonności akustycznej wnętrza, kształtowanie czasu pogłosu i zrozumiałości mowy. 

Więcej

Kabiny dźwiękoszczelne

Kabiny dobieramy w zależności od ich przeznaczenia, wymaganych warunków akustycznych oraz technicznych (takich jak ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, oświetlenie, instalacja elektryczna).

Więcej

Stanowiska pracy

Oferujemy szeroki zakres rozwiązań pozwalających na zaprojektowanie efektywnego środowiska pracy oraz stworzenie funkcjonalnych i komfortowych stanowisk pracy.

Więcej

Tłumiki

Oferujemy szeroki zakres tłumików w zależności od ich przeznaczenia oraz wymaganych warunków akustycznych.

Więcej

Ekrany akustyczne

Nasze ekrany składają się z takich elementów jak przeszklenia, wkłady antywibracyjne, materiały dźwiękochłonne i dźwiękochłonno-izolacyjne.

Więcej

Strefy ciszy

Celem zapewnienia komfortu akustycznego w czasie spotkań i przerw w pracy, aranżujemy tzw. strefy ciszy. 

Więcej

Systemy profili aluminiowych

W naszej ofercie znajduje się modułowy system profili aluminiowych Silverline firmy Paletti Profilsysteme GmbH & Co. KG, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. 

Więcej